Ons team

Bart

Projectleider
Specialismen:
Icon-marketingstrategie Icon-technische-documentatie Icon-logo-en-huisstijlontwikkeling Icon-3d-visualisatie-transparant
Contactgegevens:
bart@studiosterkstaal.nl
0318-740007

Evert

Projectmanager
Specialismen:
Icon-videoproducties-transparant Icon-drone-fotografie-transparant Icon-timelapse-videos-transparant
Contactgegevens:
evert@studiosterkstaal.nl
0318-740007

Marianne

Grafisch ontwerper / project assistente
Specialismen:
Icon-websitebouw Icon-logo-en-huisstijlontwikkeling
Contactgegevens:
marianne@studiosterkstaal.nl
0318-740007

Yannick

Online marketeer
Specialismen:
Icon-marketingstrategie
Contactgegevens:
yannick@studiosterkstaal.nl
0318 - 74 00 07

Angelique

Grafisch ontwerper
Specialismen:
Icon-logo-en-huisstijlontwikkeling
Contactgegevens:
angelique@studiosterkstaal.nl
0318-740007

Johanneke

Administatie
Specialismen:
Icon-administratie-transparant
Contactgegevens:
johanneke@studiosterkstaal.nl
0318-740007